Megalesia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalesia

...::Kap magije i vilinske prašine::...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napitci

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Napitci Empty
PostajNaslov: Napitci   Napitci Icon_minitimeuto lip 26, 2007 2:57 pm

Eys! Hmmm zanima me, zna li tko od vas kako napraviti neki fora napitak?
Evo ja sam negdje pred godinu dana na netu skupio ovaj ljubavni (nisam ga isprobo):
sastojci:
-lavanda
-latice ruže
-korjen ginka
-pramen kose ili nešto drugo osobe kojoj ćete dat napitak
-zmajeva krv (tu možete koristit obično kokošje jaje)

priprema:
Kuhati vodu oko 5 min, dok se ne zagrije. Dodati latice ruže i izgovoriti "Pipsco facto minimum"(dalje u tekstu PFM) (čitaj pipso fakto minimum). Promješati prema istoku. Dodati lavandu i izgovoriti "PFM". promješati prema istoku. Dodati korjen ginka, "PFM", promješati prema istoku. Dodati krv, PFM, istok. Pramen kose, "PFM, ljubavi više nedostajat mi neće!" promješati prema zapadu. Neki ljudi na kraju još dodaju čokoladu, al je to nepotrebno. Ostavite da provrije i na kraju kad se skuha procjedite. Spremite u bočicu koju nakon toga poljubite šest puta i između svakog poljubca izgovorite ime osobe kojoj će te dat napitak da popije
NPR.
*poljubac* Petra Krastavčić *poljubac* Petra Krastavčić *poljubac* Petra Krastavčić *poljubac* Petra Krastavčić *poljubac* Petra Krastavčić *poljubac*


Napitak moraju popiti obje osobe u isto vrijeme. Trebao bi počet djelovati nako cirka sat vremena. Popustit će nakon otprilike tjedan dana kada se mora ponovo popit.
[Vrh] Go down
Ayllwyn
Admin
Ayllwyn


Female
Broj postova : 268
Age : 33
Lokacija : Pula
Registration date : 22.06.2007

Napitci Empty
PostajNaslov: Re: Napitci   Napitci Icon_minitimeuto lip 26, 2007 3:34 pm

Sigurna sma da je pobran zaboravio dodati da je ovo jako riskantno i opasno i da postoji mogučnost da vas ta osoba zamrzi.
Sa osječajima se ne treba igrati. Nikakv ljubavni napitak mu/joj neće pomoći da se zaljubi u vas. ako vam je suđeno, biti će tako, inaće, vi tu ništa ne možete...
[Vrh] Go down
https://6some6where6.yoo7.com
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Napitci Empty
PostajNaslov: Re: Napitci   Napitci Icon_minitimeuto lip 26, 2007 3:57 pm

Ayllwyn je napisao/la:
Sigurna sma da je pobran zaboravio dodati da je ovo jako riskantno i opasno i da postoji mogučnost da vas ta osoba zamrzi.
Sa osječajima se ne treba igrati. Nikakv ljubavni napitak mu/joj neće pomoći da se zaljubi u vas. ako vam je suđeno, biti će tako, inaće, vi tu ništa ne možete...

flower Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Ayllwyn je u pravu, no ja sam to tu stavio samo za primjer. Inače stavite uz napitak da je već testiran (ja sam napisao da nisam radio) i da je siguran za upotrebu tako ako naiđe netko tolko šašav da ide radit, da može barem bit upozoren da je/nije opasno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napitci Empty
PostajNaslov: Re: Napitci   Napitci Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napitci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Megalesia :: Vatra, Voda, Zemlja, Zrak.... :: Zemlja-
Forum(o)Bir: