Megalesia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalesia

...::Kap magije i vilinske prašine::...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crni dvorac

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Crni dvorac Empty
PostajNaslov: Crni dvorac   Crni dvorac Icon_minitimened kol 26, 2007 3:37 pm

Polako smo se približavali.
[Vrh] Go down
Anria
Almost famous
Anria


Female
Broj postova : 137
Age : 31
Lokacija : Under wicked sky....
Registration date : 23.06.2007

Crni dvorac Empty
PostajNaslov: Re: Crni dvorac   Crni dvorac Icon_minitimeuto kol 28, 2007 7:16 pm

Ovo mjesto je bilo stravično....
Nije bilo nimalo ugodno.
u daljini se nazirao crni dvorac.
Stravičan crni dvorac.
''Emereth, prokletniče, gdje si sad?'' prošaptala sam.
''Šuti, curo, ne želiš valjda probuditi nešto,'' zločesto se nasmijala Seductressa.
Ako je to bila ona....
[Vrh] Go down
http://razoblade.blog.hr/
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Crni dvorac Empty
PostajNaslov: Re: Crni dvorac   Crni dvorac Icon_minitimened ruj 09, 2007 12:45 am

U očima sam joj mogao vidjeti zabrinutost. Bila je bespomoćna bez svog šumara. Tu i tamo sam ju malčice zastrašivao. a možda i nisam. Čak niti ja ne znam sve tajne ovog područja.
Nakon mukotrpnog pješačenja došli smo do velikog zida. Nigdje nije bilo vrata. Naravno, da ih je u stvari bilo, no nisu bila tako napravljena da ih vidi svaki obični smrtnik. Trebalo je naći kamen sa crvenom pukotinom. Nakon nekih pola sata traganja po sjevernom djelu zida, vila me upitala: "Što namjeravaš napraviti sa mnom?"
"Ja baš ni ne puno.."
"Tko si ti uopće?"
"Nije važno."
vidio sam da je opet krenula nešto reći, ali sam ju prekinuo.
"Gle, ajde malo šuti, jer sada nešto tražim. Poslje ću ti objašnjavat." šutao sam par sekundi. I onda uz zloban smijeh dodao: "Možda"

Kada sam napokon našao tu vražiju pukotinu, sa lančića oko vrata sam uzeo ključ koji je odgovarao pukotini. Stavio sam ga u nju i nakon toga se zid pred nama počeo razmicati. Ispred nas se sada nalazio veliki jarak popunjen vodom, a iza njega drvena vrata. Vrata su se uz škripu spustila i do nas su domarširala četiri vojnika. Prva dva su uperila koplja u nas a, druga dva su ih ržala u poziciji za bacanje u slučaju bijega.

"Ja sam Quarion Galadonel u službi kralja Kalduja. Donosim mu zvijezdu sjevernjaču." ,rekao sam na vilenjačkom, na što su se ovi vojnici razmaknuli i kleknuli na koljena. Ovaj jedan je svejedno nastavio buljiti u moje prsa. Ja sam se samo još više isprsio i odvukao Asen'nay kroz vrata.
[Vrh] Go down
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Crni dvorac Empty
PostajNaslov: Re: Crni dvorac   Crni dvorac Icon_minitimened ruj 09, 2007 9:56 pm

Zaspala sam.Nemirne misli koje su me držale cijelog dana su našle put do moga sna.

Tko je bio onaj koji me spasio?Ko je on...Njegove oči...Tako su mi poznate...I moj brat...uvijek je bio tiranin...čak mi nije ni brat...oh Bože...zar sam ja prokleta...šta da radim???

Dugo sam spavala.San mi je donosio potrebni mir.

Sunce se probilo kroz krošnje bukve pod kojom sam ležala.

Novi dan...šta će se dogoditi?

Ustala sam da bih upitala Asen`nay(koja uvijek ustane prva) hoćemo li i dalje voditi onu...curu sa sobom.

"Asen`nay,hoćemo li..."

Ali nje nije bilo.

(P.S.POBRAN!!!NISAM LUDA VILENJAKINJA!!!)
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Crni dvorac Empty
PostajNaslov: Re: Crni dvorac   Crni dvorac Icon_minitimesub ruj 22, 2007 11:05 pm

Kada smo prošli stražu, ispred nas se vidjela ulica popunjena maglom u daljini, a kraj se moglo predpostaviti tek po tome što su se iz magle uzdizale tri visoke kule. Na ulici širokoj tridesetak metara bilo je tek dvoje, troje vojnika i nekolicina vrana koje se čupale komade mesa sa nekog leša. Sa obje strane ulice su bili redovi kuća.
Bilo ih je oko dvjestotinjak, no samo je malo njih bilo naseljeno. Nastavio sam voditi Asen'nay kad je krenula padati mrzla kišica...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crni dvorac Empty
PostajNaslov: Re: Crni dvorac   Crni dvorac Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crni dvorac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Megalesia :: Roleplaying :: Igranje uloga-
Forum(o)Bir: