Megalesia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Megalesia

...::Kap magije i vilinske prašine::...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Avantura I - Bijeg

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepet srp 27, 2007 11:59 am

Tišina je vladala među nama.Mogla sam na miru da razmišljam.Zašto mi je rekao da mi nije otac?Zašto mi to radi?Navrle su mi uspomene...
Nikad nisam upoznala majku.Sestra mi je umrla.Otac...
Sama sam.Nisam znala šta da radim.Sama sam...
Ili možda nisam?
Asen`nay i Emereth su bili tu,uz mene.
Spasila sam im život...a i oni meni.
Pa,bar za neko vrijeme mogu da se osjećam sigurnom.
Prišla sam Asen`nay.
"Kako si?" upitala me.
"Ne baš dobro.Moj...otac mi stalno napada misli,moram se braniti.A nisam sigurna ni da li mi je to otac"
"Oh...žao mi je."
"Ne treba ti biti.Meni nije.Ionako mi se nikad nije baš previše sviđao.Šta je sa tvojim...zaručnikom?"
"Kako ti znaš za to?"
"Čula sam tvog oca kako priča sa onim mladim lordom,šta li je,da će te udati za njega,a on se samo onako glupavo smješka.Znaš li ko je on?
"Ne."
"To je moj brat."
"Oh...ja..."
"Ne brini.On je sin druge žene mog ...oca.Kreten.Umišljen.Mrzim ga."
"Oni me love."
"Ne brini.Biću uz tebe.Ionako nemam ništa drugo da radim.Dok sam ja ovdije ništa ti se neće desiti."


Zadnja promjena: ; sub srp 28, 2007 12:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
Merc
Really Might
Merc


Male
Broj postova : 98
Age : 35
Lokacija : Iovallios a.k.a Valpovo
Registration date : 14.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepet srp 27, 2007 12:30 pm

Šaptale su međusobno ...
Stao sam ispred njih .
"Dame , mislim da je vrijeme da mi svaka od vas kaže tko , što i zašto ih proganja ..."
[Vrh] Go down
http://eydis.fantasy-hr.com/forums.html
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepet srp 27, 2007 2:17 pm

Ovo sve postaje užasno komplicirano. Ne znam što se meni događa, ni što se događa oko mene. Moram priznati da imam super tijelo. Da nisam ja, zaveo/la bih se. Ili ako sam nešto koje sam ja trenutačno, a da inače nisam ja, nego da sam ono što nije ja, nego ja sam/a... Ulavnom, da nisam u ovom tijelu, nego da ovo tijelo vidim negdije drugo zaveo/la bih tu osobu. Ako sam si to točno složio/la u glavi.
Inače, ovi su se opet zaputili dalje. Moja sova je bila premučena, tako da sam ju nosio u rukama. Tj. nosila. Ova nova vila je bila neka princeza i bježala je od nekog. Kao i svi ostali ovdje. Samo sam još više zbunjen/a.
Kad krenem računati, ja lovim Asen'nay, koju još lovi njen otac i zaručnik. S njom bježi ova nova koju isto lovi otac i još netko mislim. U bijegu im pomaže šumarko a ja im odmažem. Ja lovim ovu za gazdu, a gazda lovi mene u slučaju da mu je ne ulovim i dovedem. a to ne želim. Dakle, moram već jednom zgrabit tu glupu vilu! Ne znam kako, kad, čime ni gdje. Al znam da moram. Malo sam oputsio kušulju. (da priznam, buljio/la sam si stalno u sise jer su bile... lijepe?)
Ovo praćenje i uhođenje mi je već poprilično dosadilo. Malo sam razmišljao/la i odlučio se na nešto sasvim nesigurno i šašavo. Odrezao sam si bodežom rukave na košulji, izrezao dekolte na košulji i malo skratio dno. Da izgleda kao ženska odjeća. Uzeo sam iz torbe pokrivač i zamotao ga oko bokova da bude poput suknje. Imao sam dobre noge, pa sam čvor zavezao nad desom nogom, da mi bude na otvorenom. Šumara će sigurno privuć. Ali kad bolje rezmislim, šumar je. A oni su ili pederi ili kastrati. Jer život u šumi podrazumjeva neljubavni život. Ne smijem imati oružja sa sobom. Uzet ću bodež jer je najmanji pa ga lako mogu negdje zavuć da se ne vidi. Samo gdije? Cura sam pa... Ali to bi bilo sasvim glupo sigurno. Da se još cijeli razrežem... I teško ga je izvuć u slučaju velike nužde. Strah me da mi ne bi virio iz čizme jer je čizma niska. Ma, nadajmo se da neće. Stavio/la sam bodež u čizmu i zaobišao/la ih u širokom luku. Kad sam presjekao/la njihovu putanju krenuo/la sam prema njima. Kad sam već čuo/la njihove glasove, prstima sam slinu nanjeo/la na čelo da izgleda kao da sam oznojan/na. Malo se uspuhao/la i krenuo/la prema njima. Lagano sam trčao/la i kad sam došao/la do njih sam odglumio/la pad preko grane iz grmlja pred njih. Brzo sam se ustao/la na noge i izgledao/la uplašeno kao da sam bježao/la od nečeg.
"Morate mi pomoći!", rekao/la sam kao da sam pretrčao/la cijeli svijet.
[Vrh] Go down
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepet srp 27, 2007 7:02 pm

"Emereth,rekla sam ti.Ja sam princeza sa Juga,sa mora.Bježim od svog oca,ili bar nekoga ko se predstavljao kao moj otac otkad sam se rodila.Majku nisam upoznala.Sestra mi je mrtva.
Voda je moje područje,ali imam moć i nad šumom.Ne znam zašto sam ovdje...željela sam pomoći Asen`nay i zato sam došla.Želim ići dalje.Ne znam šta mi sudbina može donijeti.Ali želim ostati sa vama." Bila sam odlučna.
Asen`nay je samo rekla: "Moju priču već znate.Ne želim da je ponavljam."
Činilo se da nije baš zadovoljan.Ali,šta da radim.Vrijeme je da se nastavi dalje.Odjednom stao je.I ja isto.Pogledali smo se,i znala sam da zna isto što i ja.
Neko dolazi...
Neko je hodao,ne,trčao kroz šumu.Prvo nečujno,a zatim sve jače.Uskoro ga je čak i Asen`nay mogla čuti. "Što...",pokušala je,ali stavila sam joj šaku na usta i prošaptala da šuti.Emereth je pokušavao da odredi ko,ili šta je to.Sakrila sam se iza drveta i pokrila Asen`nay svojim plaštom.izrđen je od divnog materijala,teško je primjetiti bilo koga dok ga nosi.U tom trenutku pojavila se neka cura trčeći iz šume.
"Morate mi pomoći!" viknula je.Zaustavila sam je.
"Tko si ti i što želiš od nas?Odgovori,odmah!"
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
Anria
Almost famous
Anria


Female
Broj postova : 137
Age : 32
Lokacija : Under wicked sky....
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 11:59 am

Drhtaa sam pod Elizabethinim plaštom. NIje me se moglo vidjeti. Blo mi je dosta toga da me se skriva, da budem dijete koje se ne može samo braniti.
''Morate mi pomoć!'' čula sam glas. Ženski glas. Možda ipak niu bili oji progonioci. Možda? Sigurno! MOj otac ne bi nikad poslao cure da me gone....
Ali nešto ije bilo u redu....
[Vrh] Go down
http://razoblade.blog.hr/
Merc
Really Might
Merc


Male
Broj postova : 98
Age : 35
Lokacija : Iovallios a.k.a Valpovo
Registration date : 14.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:06 pm

Nešto nije bilo uredu . Da je trčala ovoliko dugo , većć bi ju vukovi dvaput raskomadali ...
S velikom dozom sudržanosti sam pogledao djevojku . Iako izgleda da ima veliko srce , he he .
Pogledao sam Sjevernjaču u oči . Želimo li joj pomoći pitaos am ju očima ...
[Vrh] Go down
http://eydis.fantasy-hr.com/forums.html
Anria
Almost famous
Anria


Female
Broj postova : 137
Age : 32
Lokacija : Under wicked sky....
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:11 pm

Klimnula sam glavom.
I ona je bježala.
Usvom strahu nisma mogla a da se ipak ne zapitam - zašto me to pitao. Mogao je sam odlučiti.
nas troje smo očito postajali družina...
Glupi šumar, paranoična plemkija i ja.
[Vrh] Go down
http://razoblade.blog.hr/
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:14 pm

Nije mi se svidjela...
Nije uopšte izgledala zadihano.,već više kao da se pretvara.A kako je trčala uzbudila bi čitavu šumu.
Pogledala sam Asen`nay a onda Emeretha.


Šta da radimo?
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:16 pm

Ok...onda ćemo joj pomoći.
"Predstavi se.Odmah!"
Nisam mogla a da ne budem oštra.
Ne sviđa mi se.
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:22 pm

Kako zakon! Usput sam si razderao koljeno pa je izgledalo još uvjerljivije! Uglavnom Ovaj me pogledao ko da ima metlju u guzici. Zatim je gledao zvijezdu i ona mu je kimnula. Nastavio sam glumiti premorenost. I onda mi je već postalo napeto jer su bili sumnjičavi i suzdržani. Odlučio sam odglumiti gubitak nesvijesti. Kako sam se držao za trbuh sagnuo sam se i prodahtao
"Ne mogu... uhhh... više... Past ću!", zatim sam teatralno naslonio nadlanicu na čelo, izvio se u luk prema nazad, bespomoćno zastenjao, za finale, pao na tlo. Odlučio sam izgledat što bespomoćnije pa sam slabašno treptao očima.
"Vode...", a stvarno mi je trebala. Ožednio sam od ovog silnog uhođenja i borenja i polimerizacije i ko zna čega sve ne.
[Vrh] Go down
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:27 pm

Ona nova me krenula napadat. Tako na podu sam u trenutku smislio ime progovorio
"Seducteressa den Bitchell... vode... ubiti će me... hladno mi je...", gluma mi je oduvijek išla. Ahhh ta akademija se stvarno isplatila. Lupež mora biti spreman za banalnu situaciju čak poput ove.
[Vrh] Go down
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:28 pm

"Evo ti voda."
Stvorila sam malo,i stavila na lisku.Popila je vodu,a onda je sjela.
"A sada SE PREDSTAVI,da nebih bila primorana da te pretvorim u prah i pepeo.ODMAH! " Zagrmila sam.Bila sam poprilično zastrašujuća.
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:43 pm

Ova mi je dala vode (koja je imala fin okus, pa sam ju pohlepno ispio).
"A sada SE PREDSTAVI,da nebih bila primorana da te pretvorim u prah i pepeo.ODMAH! ", halllo?!?!?!. Kako si je umislila! Princeza....
"Seducteressa den Bitchell!"
[Vrh] Go down
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 12:47 pm

"Seductressa den Bitchel???Hmmm...Čudno ima.Odakle si,i od čega bježiš?"
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 1:20 pm

"Moj muž i ja smo malo otišli u divljinu. Volimo pustolovine. I tako, dok smo se spremali za počinak, dotrčalo je neko ogromno svinjče i...", tu sam zastejao i zaplakako" kljovama odbacilo mog Mila. Onda se okrenulo prema meni. Kad je počelo ići prema meni, Milo je skočio na nj i zabio mu nož iza vrata. I derao se 'BJEŽI SED! BJEŽI!'... nisam znala što da radim, a on se samo derao. Zatim je svinja nestala i pojavila se iza njega. Onda ga je..." I tu sam počeo histerično cmizdrit. ahhh. Bezosjećajna vilenjčad. Nekad ne shvaćam kako mi vilenjaci možemo biti takvi...
[Vrh] Go down
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimesub srp 28, 2007 5:09 pm

Nisam joj vjerovala.Niko ne bi mogao tako ubiti Duha Čuvara.Mislim...ali izgledala je tako jadno.Da.Jadno.To je prava riječ koja ju opisuje.Pogledala sam je.Crne oči su sijale,mada je izgledala umorno dok je plakala.
"Moramo nastaviti...ili će nas pronaći."

Dotakla sam Asen`nayine misli.

Ne želim da ona ide sa nama.Ne vjerujem joj.Ali ti odluči.Pitat ćemo Šumara.Ja nisam za to da ona ide s nama...
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimened srp 29, 2007 2:41 pm

Joj, ova mi se čini tvrd orah. Da je lezba, samo bih ju smotao. Tj. smotala. Ne čini mi se da sam joj bio uvjerljiv.
Uspravio sam se u sjedeći položaj i obgrlio koljena, te nastavio izgledat izgubljeno i preplašeno.
"Morate mi pomoć... Ne znam sama preživjeti u šumi. A strah me one svinje. Ubila je mog muža. Što ako dođe i po nas... Što će se sad događat u mom životu?", pogledao sam ih sve sa izrazom napuštenog psića na licu. Moraju me povesti sa sobom!
[Vrh] Go down
Merc
Really Might
Merc


Male
Broj postova : 98
Age : 35
Lokacija : Iovallios a.k.a Valpovo
Registration date : 14.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepon srp 30, 2007 9:45 am

Da je to bio Duh Čuvar , djevojka ne bi uspjela niti otrčati niti 100 metara ...
Nešto mi smrdi ovdje ! Jedino Sjevernjača želi pomoći ovoj djevojci . K vragu !
"Ne možemo vas izvesti iz šume, bojim se ... Ali , rado ćemo vas odvesti do najbliže šumarske zajednice !"
[Vrh] Go down
http://eydis.fantasy-hr.com/forums.html
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepon srp 30, 2007 2:18 pm

"Morate mi pomoći...", zacmizdrio sam.
[Vrh] Go down
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepon kol 06, 2007 12:45 pm

"U redu.Povešćemo te sa sobom.Ali do prve šumarske zajednice.I prestani cmizdriti već jednom!!!"
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepon kol 06, 2007 2:02 pm

"PA UPRAVO SAM BEZ MUŽA OSTALA!!! DA SKAČEM OD VESELJA?!?!?!
[Vrh] Go down
Aredela Elizabeth
Really Might
Aredela Elizabeth


Female
Broj postova : 103
Age : 30
Lokacija : crawling in my fear...
Registration date : 02.07.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepon kol 06, 2007 2:47 pm

"Ne-deri-se-na-mene."
Podigla sam ruku.Imala sam takav nagon da ju pogodim nekom čarolijom,tako sam to željela...Ali Asen`nay mi je spustila ruku.
"Pusti ju.Idemo."
Ona...Seductressa je samo bojažljivo prošla kraj mene i otišla naprijed do Šumara.

Krenula sam za njima.
[Vrh] Go down
http://lilysdesire.blog.hr
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimepon kol 20, 2007 12:19 am

"Ne-deri-se-na-mene.", reče ova luda i digne ruku na mene.
Asen'nay ju je spriječila.
OSTALA SAM TAKO SJEDATI NEKO VRIJEME NA PODU (I NISAM BOJAŽLJIVO PROŠLA PORED LUDE VILE KOJA PIŠE ZA MENE IAKO SAM REKAO DA SE TO NEĆE RAČUNATI) i odvratila sam joj
"Gle, mala princezice! Moći ćeš me ubjeđivati kada naučiš kako je to kad jedini razlog koji te drži na životu samo nestane! Tebi se čitav život ugađa željama i postupa kako ti mrdneš! I životariš ne zamarajući se problemima koje imaju normalni ljudi! Ja... on, jedini eliksir mog života... Sve užase života je prošao sa mnom i sada ga nema. Ne znam što sada... Preda mnom je ništavilo! Znaš li ti što je ništavilo onome tko cijeli život hoda po njegovom rubu, nagnut na njegovu stranu, a na drugu ga povlači jedina osoba koja te uzajamno ljubi, koliko i ti nju! NE ZNAŠ! I NE MAŠI RUKOM NA MENE JER BIH MOGLA I JA TEBE OŠAMARIT! KUČKO!", Skočila sam na noge zva ucmizdrena i u suzama i uspuhana i stisnula šake. Bogme dobro glumim!
[Vrh] Go down
Anria
Almost famous
Anria


Female
Broj postova : 137
Age : 32
Lokacija : Under wicked sky....
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimečet kol 23, 2007 10:28 am

Zašto joj nitko osim menen nije htio pomoći? Dobro, možda priča o mužu nije bila istinita, ali možda se bojala reći istinu...
Zašto su svi bili tako sumnjičavi.
Predvečer smo se stali odmoriti. Spavalo mi se, užasno. Dugo vremena mi se nije spavalo.
Seductressa je inzistirala da spava kraj mene. Mora da je to zato što sam joj ja jedina vjerovala.
No, pokazalo se da nije tako, kad me usred noći probudila ruka na ustima.
''Tvoj je red za stražu,'' rekla se Seductressa,''ali večeras nećeš stražariti.''

Pojma nisam imala, a vjerojatno ni ona, kamo me vodi, ali me potezala kroz šumu što je brže mogla, pokušavala sam to otezati, ili bar nekako olabaviti spone na svojim rukama i u ustima...
Bila sam bespomoćna.
[Vrh] Go down
http://razoblade.blog.hr/
(bivši) Lord Pobran
Dvorska luda
(bivši) Lord Pobran


Male
Broj postova : 579
Age : 31
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 23.06.2007

Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitimened kol 26, 2007 3:34 pm

Zasad je bilo dobro (iako to ne znači da možete micat mog lika! kvragu Evil or Very Mad ). Nitko nije primjetio da nas nema. Po mojim računicama, za nekih4 dana hodanja ćemo bit u dvorima Gospodara. Od tog dana su prošla dva dana i već primjećujem da je vegetacija drukčija. Svuda naokolo su spaljene šume. U daljini se vidi dim. Znači da smo jako blizu. Još dan-dva.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Avantura I - Bijeg - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Avantura I - Bijeg   Avantura I - Bijeg - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Avantura I - Bijeg
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Megalesia :: Roleplaying :: Igranje uloga-
Forum(o)Bir: